درباره ایران دوکا

تولیدکننده لباس کار در ایران ایران دوکا

شرکت ایران دوکا (سهامی خاص) در پاییز سال ۱۳۵۳ با هدف تولید انواع لباس کار مردانه با همت تنی چند از طلایه داران صنعت دوخت کشور در شهر تهران تاسیس گردید و همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته و دارد و از ابتدای فعالیت، رعایت استانداردهای لازم را به منظور تولید انواع لباس کار و یونیفورم اداری به همراه تجهیزات ایمنی و حفاظتی در دستور کار خود قرار داد.

در کارخانه های تامین کننده این شرکت تمامی مراحل از طراحی تا تولید نهایی به صورت تمام خودکار و با تجهیزات پیشرفته ای تحت دانش فنی شرکای برتر انجام می شود.

ایران دوکا با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روز همواره در تلاش است تا بهترین محصول و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.

با گسترش فعالیتهای شرکت و گسترش زیر مجموعه هایی که شامل زرین پود، زرین جامه، زرین کشت و زرین سواران می باشد که هر یک بخشی از تولیدات شرکت را تامین می نمایند و افراد اشتغال به کار در این مجموعه ها جمعآ بیشتر از 600 نفر می باشند که با انجام فرایند مهندسی مجدد سیستم در راستای چابک سازی سازمان، فعالیت های شبکه فروشگاهی خویش، اعم از تامین و فروش را به گروه راهبردی واگذار نموده اند.

این شرکت با استقرار نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001 – OHSAS 18001 – ISO 14001 از شرکت ITCC انگلستان بنا گردیده که دور نمای آن بهبود مستمر فرآیندها و جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات و استفاده بهینه از منابع، جزو برنامه و خط مشی شرکت میباشد؛ بدون تردید تحقق این اهداف جز با ایمان به تلاش صادقانه، حاکمیت، اخلاق حرفه ای و تعهد به رعایت اصول و الزامات سیستم مدیریت کیفیت میسر نخواهد بود.

شرکت ایران دوکا با هدایت مدیرانی توانمند و حرفه ای که از اولین تولیدکنندگان پوشاک صنعتی بودند، توانست به موفقیت های  روز افزون دست پیدا کند و با تحت پوشش قرار دادن قسمت عمده ی بازار مصرف لباس کار، خود را به عنوان قطب بزرگ تولید پوشاک کار با کیفیت برتر و با استانداردهای جهانی به مشتریان معرفی نماید و تولیدات خود را با تنوع محصولات و پذیرش سفارش تولید ارائه دهد.

این شرکت از سازمان QAL انگلستان مفتخر به دریافت گواهی ISO 10004 در راستای تحقق رضایتمندی مشتریان و با توجه به نیم قرن فعالیت ایران دوکا و تعیین ارزش برند به نحوی موثق، موفق به دریافت گواهی ISO 10668 نیز گردیده است.

نمایی از خیاطان در حال کار

چرا محصولات ایران دوکا؟

زیرا محصولات ایران دوکا خلاقیت و تنوع در تولید لباسهای کار و صنعتی خود دارد و تولیدات خود را با کیفیت و ایمنی بالا و رعایت استانداردهای لازم و همچنین جنس و پارچه درجه یک در تولید محصولات خود استفاده می نماید.

سفارشی دوزی ایران دوکا

با توجه به توان و ظرفیت بالای طراحی و تولید برند ایران دوکا و در اختیار داشتن روش سایزینگ منحصر به فرد امکان طراحی، سایزگیری، تامین، تولید و عرضه پوشاک اداری مورد نیاز سازمانها در سراسر کشور در حداقل زمان ممکن به صورت سفارشی امکان پذیر است.