خرید انواع تی شرت با کیفیت از ایران دوکا |تیشرت

راهنمای خرید هودی مردانه و سویشرت مردانه دوخت ایران دوکا

در این مطلب می خواهیم درباره خرید هودی مردانه و سویشرت مردانه با دوخت ایران دوکا صحبت کنیم.

هودی مردانه و سویشرت مردانه دوخت ایران دوکا

سلام خدمت کاربران سایت ایران دوکا امروز با مقاله ی جدید در رابطه با راهنمای خرید سویشرت مردانه در خدمت شما هستیم. در این مقاله در رابطه با راهنمای خرید هودی مردانه و سویشرت مردانه صحبت خواهیم کرد و مواردی که در هنگام خرید سویشرت مردانه باید در نظر گرفته شوند را بررسی و راه حل های متعددی را جهت ست کردن سویشرت برای شما بیان می کنیم

برای جذاب تر به نظر رسیدن ضروری است در خریدن سویشرت مردانه توجه بسیار زیادی کنید. پارچه ی مناسب سویشرت می‌تواند بسیار در تیپ ظاهری و نیز گرم بودن و سرد بودن آن موثر باشد انواع سویشرت های مختلف و متفاوتی وجود دارند.سویشرت پاییزی پسرانه و سویشرت زمستانی مردانه از جمله مواردی می باشند که می توانید آنها را انتخاب کنید بهترین سویشرت مردانه سویشرتی است که پارچه مخصوص سویشرت در آن به کار رفته باشد پارچه مناسب برای دوخت هودی پارچه ای است که جنسی با دوام و کیفیت داشته باشد که در ادامه ویژگی‌های آن را نیز بررسی خواهیم کرد

سویشرت های پسرانه و دخترانه انواع مختلف و متعددی دارندکه از جنس های نخ و پنبه و نیز جنسهای پلی استری تهیه می شوند در ادامه ی این مطلب می خواهیم در مورد خرید سویشرت مردانه صحبت کنیم تا به شما راهکارهایی را جهت گزینش سویشرت مناسب هر فصل ارائه نماییم .

 

 

هودی یا سوشرت

عموما هودی و سویشرت خیلی باهم متفاوت نیستند و فقط فرق آنها در بخش جلوی آنها و زیپ است. هودی‌ ها جلو بسته می باشند و نمونه های کلاه دار آنها محبوبیت بیشتری در میان مردان ایرانی دارد اما جلوی سویشرت ها زیپ دار می باشد در ادامه ی این مطلب در مورد راهنمای خرید سویشرت مردانه بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

در هنگام خریدن هودی چه مواردی را در نظر بگیریم

هنگامی که می خواهید هودی و یا سویشرت بخرید به چندین نکته باید توجه کنید تا بهترین خرید را داشته باشید این نکات را در زیر به عناوینی برای شما ذکر خواهیم کرد.

جنس درون لباس :

هنگامی که که می خواهید سویشرت بخرید لازم است دقت نمایید که در داخل سویشرت شما چه جنسی به کار رفته است.درون خیلی از هودی ها حالت کرکی هستند. این روش موجب به وجود آمدن گرمای بیشتر شده اما جنس پارچه ی درونی آنها درجه ی کیفی بالایی ندارد و امکان دارد موجب  نشستن این کرک ها بر روی روی لباس‌های زیرین شما شود ،برای همین بهتر است جنس داخل و خارج لباس شبیه هم باشد و حتماً کیفیت جنس داخلی لباس به خوبی بررسی شود.

جنس پارچه:

مورد دومی که باید به آن  توجه نمایید جنس پارچه ی به کار رفته در سویشرت مردانه است بهترین جنس برای هودی یا سویشرت مردانه نخ و پنبه می باشد. لباس هایی که از جنس نخ و پنبه باشند بسیار لطیف هستند و می‌توانند گرما را در بدن شما نگه دارند و حس راحتی بیشتری به شما بدهند

 رنگ مناسب سویشرت :

چنانچه می خواهید اقتصادی‌ خرید کنید و تعداد محدودی هودی و سویشرت می خواهید، بهتر است رنگ‌های تیره را برگزینید رنگ‌هایی مثل طوسی و مشکی خیلی مناسب می باشند  و به راحتی می توانند با انواع لباس های شما ست شوند همچنین این رنگها کیفیت بالاتری دارند و بیشترین را دوام در بین رنگها خواهند داشت . شاید در مورد ست کردن بقیه رنگ ها به مشکل هایی بخورید اما رنگ های خنثی بهترین رنگ ها در چرخه ی رنگ برای ست شدن با انواع رنگ ها هستند.

 

 

 

سویشرت بند دار یا ساده :

هودی و سویشرت ها انواع مختلفی دارند بر روی کلاه آنها بند وجود دارد و در برخی بند وجود ندارد به صورت کلی سویشرت هایی که دور یقه ی آنها بند وجود ندارد برای اشخاصی که سن بالاتری دارند بهتر است چون می تواند تیپ جدی‌تری برایشان بسازد و سن و سال آنها را کم تر نشان نخواهد داد.

 

 

جزئیات سویشرت ها :

موارد جزئی در سویشرت و هودی ها خیلی اهمیت دارد و همین موارد قادر است تیپ ظاهری شما را اسپرت یا کلاسیک جلوه دهد و نیز میتواند یادآور حس گرما هم باشد برای این امر هیچ وقت سراغ مدل هایی که قد کوتاهی دارند نروید. بهترین هودی برای شما هودی است که بلند باشد و حداقل کمی زیر کمرتان بیاید این هودی می تواند گرما را به شما منتقل کند و همچنین استایل شما را جذابتر کند مورد دیگری که در رابطه با جزئیات در این بخش باقی می‌ماند جیب است طرح های دارای جیب در مقایسه با نمونه های ساده حس گرمای بیشتری به شما می دهندو اسپرت تر می باشند.

 

شکل آستین سویشرت ها:

درحالت کلی شما می توانید از نمونه های مختلف هودی های گشاد و تنگ استفاده کنید اما لازم است در گزینش آن دقت نمایید و لباس مناسب را خریداری کنید اما چنانچه می خواهید هودی بزرگ بخرید به این نکته توجه کنید که آستین های هودی نباید برای شما زیاد گشاد باشد زیرا امکان دارد بخواهید روی هودی از یک کاپشن استفاده کنید ، در این حالت آستین های بزرگ دردسر ساز خواهد شد.

 

ست کردن سویشرت و هودی

در راهنمای خرید سویشرت مردانه پس از خرید سویشرت و هودی نوبت به ساختن تیپی  مجذوب کننده با آنها می‌رسد در این بخش می خواهیم تیپ های جذاب برای ست کردن با سویشرت ها را بررسی کنیم.

 

سویشرت یا هودی در کنار پالتو :

یکی از ست های زیبایی که می توانید بسازید و بسیار محبوب است، استفاده از پالتوی بلند روی سویشرت است که تیپ نیمه رسمی مردانه و زیبایی را برای شما به وجود می آورد.

 

 

هودی یا سویشرت به علاوه کت چرم :

از دیگر ترکیب های الگوی لباس که بسیار جذابیت دارد و به طور پیوسته و دردهه های متوالی استفاده شده و در حال حاضر هم مورد استفاده قرار می گیرد پوشیدن یک کت تک چرم روی هودی یا سوشرت می باشد که استایلی جوان گونه و بسیار جذاب ایجاد می‌کند.

هودی یا سویشرت همراه کاپشن

مورد بعدی که شما می توانید در ست کردن هودی یا سویشرت از آن استفاده کنید،کاپشن است.کاپشن های بادگیر گزینه ی خیلی خوبی برای کاربرد بر روی هودی و سویشرت شما می باشند و می توانند به آسانی با آن ست شوند.

هودی یا سویشرت به علاوه کت جین :

استفاده از کت جین هم مثل یک کت تک چرمی جذابیت دارد.کت های لی خیلی جذاب هستند و می توانند گرم نیز باشند از همین رو ست کردن آنها با سویشرت ها جالب می‌شود.

 

نکات تکمیلی برای پوشیدن هودی و سویشرت

 

اضافه کردن چند لایه لباس :

در تیپ های امروزی کاربرد لایه های گوناگون و زیاد لباس امری عادی است ،برای نمونه می توانید یک تیشرت یقه گرد را به همراه سویشرت استفاده کنیم و یا اینکه یک جلیقه بافتنی در زیر سویشرت خودتان بپوشید و از نمایش آن لذت ببرید چنانچه زیپ سویشرت و دکمه ی آن را مقداری باز بگذارید می توانید سن خودتان را کم تر نشان دهید و بر خوشتیپی خود اضافه کنید.

 

پوشیدن پیراهن مردانه زیر سویشرت :

چنانچه یکی از هواداران پیراهن های مردانه می باشید می توانید پیراهن‌مردانه تان را زیر هودی بپوشید و سپس بر روی آن سویشرت را به کار ببرید.به گونه ای که یقه ی پیراهن از سویشرت یا هودی شما بیرون بیاید این شیوه شما را جوان تر نشان می دهد و برای مردان مسن تر پیشنهاد نمی شود.

هودی زیپ دار یا بدون زیپ در راهنمای خرید سوئیشرت مردانه

چنانچه در گزینش هودی تان مردد  هستید لازم است بگوییم آقایانی که وقت زیادی را برای حالت دادن به موهای خود مصرف می نمایند غالبا هودی های دارای زیپ را ترجیح می دهند به این دلیل که هنگام پوشیدن آن حالت موهای آنها از بین نمی رود. هودی های زیپ دار را می توانید بر روی تیشرت یا پیراهن های آستین بلند به کار ببرید و بپوشید. این گونه از لباس ها به طور معمول از پارچه های باکیفیت تولید شده اند و دوام بالایی دارند.

جنس سویشرت ها چیست

جنس هودی و سویشرت ها غالبا همانند هم است پشم و کتان و نیز نخ و پنبه از رایج ترین مواد به کار رفته در تولید سویشرت و هودی ها می باشند. برای  نمونه برخی از هودی ها یک لایه توری در داخل دارند و یا جنس قسمت بیرونی با جنس داخل متفاوت است.

سایز مناسب سویشرت چیست؟

‌به طور عمومی اندازه ی دقیقی برای گزینش هودی و سویشرت وجود ندارد اما چنانچه می خواهید هودی یا سویشرت خود را در زیر لباسی مانند کاپشن یا کت بپوشید توصیه می کنیم از اندازه های مناسب استفاده کنید در غیر اینصورت زیاد روی اندازه حساس نباشید چون هودی های بزرگ ظاهری ویژه و مجذوب کننده دارند.

‌کش و طرح هودی در راهنمای خرید سویشرت مردانه

‌اگر برای شما این سوال پیش آمده است که کش زیر هودی مناسب است یا خیر لازم است به این مورد اشاره کنیم که این کش این امکان را به شما می دهد تا بخش پایینی هودی را جمع تر نمایید و هنگامی استفاده می شود که بخواهید از وارد شدن سرما به زیر هودی جلوگیری کند. اما اگر قصد خرید هودی هایی را دارید که در قسمت پایینی آنها کش وجود دارد هنگام خرید از کیفیت این هودی مطمئن شوید اما برای طرح بهتر است سویشرت و هودی هایی را برگزینید که بسیار ساده طراحی شده اند و اشکال زیادی روی آنها نیست چون شما این امکان را خواهید داشت که از این هودی ها برای مدت طولانی استفاده کنید و نگران نباشید که از مد بیفتند.‌
‌ همچنین سویشرت هایی که دارای چاپ هستند امکان دارد بعداز چندین مرتبه شستن ،ازکیفیت چاپ آن ها کم شود خوب است در انتخاب هودی توجه نمایید و چنانچه قرار است از سویشرت و هودی خودتان برای مدت طولانی استفاده کنید از سویشرت و هودی های ساده استفاده نمایید.

نکات مهم در خرید سویشرت و هودی

نخستین مرحله جهت خریدن یک سویشرت یا هودی شیک و زیبا شناختن نوع فرم بدن و برشهای متناسب با فرم بدن شما است اگر قد کوتاهی دارید نباید سویشرت های بزرگ و بلند را بخرید زیرا این سویشرت ها موجب می شوند شما قد کوتاه تر و چاق تر به نظر برسید در مقابل از سویشرت هایی که قد شان از کمر می باشد می تواند شما را باریکتر و بلندتر نشان بدهد

آستین های سویشرت و هودی شما نباید از انگشت شصت تان بزرگتر باشداگر میان بالا هستید لازم است الویت شما انتخاب سویشرتی باشد که قدی متناسب با قد شما دارد، نمونه ای را برگزینید که مقداری بلندتر از کمر شما باشد . در ضمن نباید از کمرتان خیلی بلندتر باشد. هنگام خریدن به این مورد دقت کنید که لازم است کیفیت پارچه بسیار خوب باشد برای این منظور می توانید لیبل نوشته شده در روی سویشرت را بررسی کنید.

نکته بعدی در خرید سویشرت و هودی وزن است اگر اندامی باریک و متوسط دارید برای جلوگیری از آویزان شدن و شکم دادن لباس در ناحیه کمر و شکم اندازه های مناسب و باریک سویشرت ها را به کار ببرید به این دلیل که شکم دادن لباس می تواند ظاهر و تیپ شما را به طور کلی از بین ببرد.

رنگ های محبوب سویشرت مردانه

عموما چهار رنگ پرطرفدار برای سویشرت های مردانه موجود است سفید ،مشکی، آبی نیروی دریایی و خاکستری از پرکاربردترین رنگ هایی می باشند که به فروش می روند البته این رنگ ها به آسانی امکان ست شدن با لباس های دیگر را دارند.

‌رنگ های گرم برای استفاده در زمستان و پاییز خیلی مناسب هستند.

رنگهایی مثل قرمز زرد نارنجی بنفش از رنگ هایی می باشند که برای فصول زمستان و پاییز مناسب هستند و احساس گرما را انتقال می دهند.

سویشرت و هودی های دارای جنس حوله ای

جنس حوله ای در سویشرت و هودی ها

ممکن است نام جنس حوله ای به گوش شما هم خورده باشد، این گونه هودی ها خوب است ۱۰۰ درصد از پنبه تهیه شوند یا درصد بسیار کمی از مواد پلاستیکی در تولید آنها استفاده شده باشد که در این صورت مقدار کمی از آستین ها و پایین سوشرت می تواند از جنس پلاستیک باشد در این هودی ها دست شما برای انتخاب رنگ بسیار باز است و کیفیت بسیار بالاست.

دلیل آب رفتن سوشرت و هودی

چنانچه بامشکل آب رفتن سویشرت و هودی ها برخورد کرده اید لازم است بگوییم که پیش از خرید نخستین گام دقت در جنس به کار رفته در سویشرت می باشد اکثر سویشرت ها از جنس پنبه می باشند و پارچه ی پنبه ای به آسانی آب می رود اگر سویشرت هایی مرکب از جنس پنبه و چیزهای دیگر تهیه کنید امکان اینکه سویشرت شما آب نرود بیشتر می شود نکته ای که در این قسمت بهتر است به آن اشاره کنیم این است که سویشرت هایی با جنس پنبه را بهتر است به خشکشویی ها ببرید.

انواع پارچه ی هودی وسویشرت

  • پارچه های دورس که از جنس پنبه ،پلی استر و اسپاندکس می باشند.
  • پارچه ی لاکرا که از جنس اسپاندکس و پلی استر هستند.
  • پارچه ی نخ و پنبه که جنس آن از نخ و پنبه خالص می باشد.
  • پارچه ی ویسکوز که جنس آن از پلی استر به اضافه ی نخ طبیعی است.
  • پارچه پشمی که جنس آن از پلی استر به علاوه پشم طبیعی حیوانات است.‌

 

برای دیدن مطالب دیگر کلیک کنید:

صفحه وبلاگ

برای دنبال کردن ما در اینستاگرام هم لطفا کلیک کنید.

 

768 768 مدیریت

دیدگاهی بنویسید

محصولات بیمارستانی

روپوش پزشکی مردانه و زنانه

روپوش پرستاری مردانه و زنانه

روپوش پرسنلی مردانه و زنانه

ست بلوز شلوار بیمار

روپوش آزمایشگاهی اتاق عمل

گان جراحی

رول ملحفه

حوله یکبار مصرف

تجهیزات ایمنی

کفش کار

کفش اداری

کلاه ایمنی

دستکش

انواع ماسک

انواع عینک

گوشی

کلیه لوازم ایمنی مورد نیاز

تیشرت های فروشگاهی و خدماتی

تیشرت پنبه و پلی استر پنبه

تیشرت جودون

سوئیشرت

تیشرت یقه گرد – یقه 7 – یقه اسکی

تیشرت آستین بلند – آستین کوتاه – نیم آستین – بی آستین – تیشرت جیب دار

محصولات اداری

مانتو شلوار اداری بانوان

کت و شلوار سازمانی آقایان

یونیفرم مدارس

البسه نگهبانی و حراست

اورکت پرسنلی

یونیفرم نیروهای نظامی

محصولات تبلیغاتی

کاپشن تک

کاپشن شلوار

دوبنده

تیشرت

کلاه فلامنت

کلاه کتان

انواع حوله دست

سایر موارد

محصولات رستورانی – هتلی

البسه پرسنل رستورانی و کافی شاپ و هتلی(سنتی – مد روز)

البسه تیم خدماتی ، آشپزی

انواع پیشبند سرآشپز

آستین یکبار مصرف

انواع کلاه آشپزی

محصولات کارگری

کاپشن شلوار صنعتی با طرحهای متنوع

البسه آتش نشانی

روپوش کار مشاغل فنی راهداری

لباسکار سرهمی

اورکت صنعتی

جلیقه خبرنگاری و خدماتی

دوبنده

محصولات مهندسی

کاپشن شلوار مهندسی

کاپشن ضد آب عملیاتی

لباسکار یکسره مهندسین تاسیسات

جلیقه کتان مهندسی

اورکت مهندسی

دوبنده