خرید انواع تی شرت با کیفیت از ایران دوکا |تیشرت

خرید تیشرت با دوخت ایران دوکا

در این مطلب می خواهیم درباره تیشرت با دوخت ایران دوکا صحبت کنیم.

تیشرت ها یکی از انواع لباس هایی که در همه ی سال مورد استفاده قرار می گیرند،می باشند.

تیشرت ها با گوناگونی در طرح و رنگ موجب شده‌اند که در فصول  گرم سال برای پوشیدن در بیرون از منزل و در همه ی سال به عنوان لباسی خانگی از آن ها استفاده ‌شود. نکته ی قابل اهمیت ، گزینش صحیح برای شیوه ی ست کردن تیشرت با دیگر لباس هاست.موقع خرید به نکاتی مثل جنس پارچه و سایز توجه کنید و همچنین به رنگ و طرح تیشرت نیز  لازم است توجه داشته باشید. گزینش یک تیشرت زیبا  از شما فردی شیک و جذاب چه در خانه و چه در بیرون از خانه خواهد ساخت. در این مطلب انواع تیشرت ها را به شما معرفی خواهیم کرد ، جنس های گوناگون پارچه ی تیشرت را برایتان توضیح می دهیم و نحوه ی ست کردن آن ها را بیان می کنیم.

تیشرت چگونه تولید شد؟

اگر بخواهیم تاریخچه ای از تیشرت ها بگوییم اینگونه آغاز خواهیم کرد که علت نامگذاری آن ها این است که مشابه حرف T انگلیسی می باشند. لباسی که از زمان جنگ میان مکزیک و آمریکا که در سال های 1898 تا 1913 بوجود آمده بود. در این زمان آمریکایی ها از تیشرت همانند لباس زیر جهت آسایش و راحت تر بودن سربازان خود موقع به تن کردن لباس های نظامی بهره می بردند. در آغاز مقصود از به کارگیری لباسی اینچنین استفاده به عنوان لباس زیر برای آسایش اشخاص بود.

اما به دلیل اینکه راحت بودن برای فعالیت های اجتماعی نیز اهمیت زیادی در گزینش لباس دارد، تیشرت به عنوان لباس اصلی طراحی و تولید شد و در سال 1920 برای اولین بار کلمه تیشرت به فرهنگ لغت ویلیام وبستر ورود پیدا کرد. شهرت تیشرت اما به سال 1951 و به کارگیری”مارلون براندو” از آن در فیلم “اتوبوسی به نام هوس” مربوط می شود.

تیشرت های تولید خارج و تیشرت های تولید داخل

از سال 1961 چاپ بر روی تیشرت ها به صورت مهم و جدی شروع شد و تیشرت ها به تابلوی اعلاناتی برای گفتن نظرات و سلیقه های  گوناگون افراد مبدل شدند. اما در سال های اخیر توجه و درخواست زیاد از تولیدات داخل کشور در زمینه ی پوشاک به این اتفاق انجامید تا طرح های ایرانی تیشرت ها با استقبال زیادی روبرو شود.

نتیجه ی این امر این بود که بازار تولیدات داخلی نیز رونق گرفت و طرح های ایرانی موقعیت اساسی و مهم خود را در بازار دوباره به دست آوردند.

تیشرت و پولوشرت چه اختلافاتی باهم دارند؟

ممکن است بیشتر ما هنگامی که به بازار می‌رویم متوجه فرق زیادی بین تیشرت و پولوشرت ها نشویم، اما اهمیت دارد که آگاه باشیم تیشرت ها لباس های یقه گرد و فاقد دکمه هستند و پولوشرت ها در حقیقت همان تی شرت هایی می باشند که علاوه بر یقه غالبا حاوی دو دکمه در طراحی خود هستند.

 

گونه های مختلف تیشرت مردانه از لحاظ نوع جنس

گزینش نوع جنس پارچه ی تیشرت مردانه کمی به سلیقه و عمدتا وابسته به نوع مصرف و کاربرد شما می باشد. اگر می خواهید تیشرت خود را در خانه به تن کنید، بهتر است از پارچه های نخی استفاده کنید، دلیل آن هم به طور عمده این است که با اهمیت ترین ساعات در طول شبانه روز که هنگام استراحت‌ شما است را در خانه و با لباس های راحتی طی می‌کنید.

اگر هدف شما از انتخاب تیشرت استفاده برای مهمانی و نیز استفاده به عنوان پوششی برای زیر کت های تک و اسپرت است، می‌توانید از دیگر پارچه ها بهره ببرید.

  1. پنبه

تیشرت های تولید شده با پارچه های پنبه‌ای به طور کلی اولین انتخاب ها برای خرید می باشند. کاربرد پنبه که نوعی ماده اولیه ی طبیعی می باشد، راحتی و خنکی را به همراه می آورد. چنانچه می خواهید برای مدت زمان طولانی از تیشرت استفاده کنید، بهتر است پارچه ی پنبه را در نظر بگیرید.

این پارچه ها به علت خاصیتی که دارند باعث گردش هوا در لباس می‌شوند و از عرق کردن در روزهای گرم پیشگیری می‌کنند و بنابراین از بروز حساسیت نیز جلوگیری می‌ کنند.

 

  1. پلی استر پنبه

تیشرت هایی با پارچه ی پنبه ای به این علت که از گیاه تهیه می شوند و به طور کلی موارد استفاده ی زیادی دارند، ممکن است که دوام کم تری داشته باشند. بنابراین به طور کلی پنبه را با درصد معینی از پلی استر ترکیب می‌کنند تا دوام تیشرت را بیشتر کنند، از سوی دیگر ممکن است که به علت استفاده از پلی استر در پارچه مقداری جنس پارچه ضخیم تر شود و باعث شود تا در روزهای گرم شما گرما را بیشتر حس کنید.

  1. فلامنت

چنانچه می خواهید از تیشرت خود در مواردی که ورزش می‌کنید یا به باشگاه می‌روید، استفاده نمایید، خوب است تیشرت هایی از جنس فلامنت خریداری کنید. این پارچه به علت خاصیت لختی که دارد باعث گردش هوا در هنگام فعالیت ورزشی شما می شود. از سوی دیگر موقع چاپ رنگ و طرح بر روی این جنس از پارچه،طرح کار  تولید شده با دوام تر خواهد بود.

تیشرت ها دارای انواع پارچه های مختلفی هستند که در این مطلب تعدادی از مدل های پر مصرف آن را معرفی کردیم.

در ادامه مدل‌های گوناگون تیشرت ها را توضیح می دهیم. هنگامی که از تیشرت ها حرف می زنیم. به طور کلی لباس هایی با آستین کوتاه به ذهن می‌آیند، ولی لباس‌هایی با همان نوع طراحی و برش تیشرت با آستین بلند را هم تیشرت می‌نامند.

تیشرت آستین کوتاه

تیشرت های آستین کوتاه معمولا یقه ی گردی دارند، هیچ نوع محدودیتی در گزینش طرح و رنگ برای تیشرت وجود ندارد، به این دلیل که در چندسال اخیر توجه و علاقه به طرح ها و رنگ های نامرسوم بیشتر شده است. فقط نوع گزینش شما می تواند محدودیت ایجاد کند.

تعدادی از افراد به طرح های شلوغ و رنگ های جیغ و شاد علاقه دارند و عده ای هم به شکل و طرح ساده و کاربرد رنگ های خنثی گرایش دارند. برای هماهنگ کردن تیشرت های آستین کوتاه و یقه گرد از شلوارهای جین و کتان بهره ببرید و اطمینان داشته باشید که استایل جذاب و راحتی را برگزیده‌اید.

تیشرت یقه هفت

این مدل در سال های گذشته طرفداران زیادی داشت، ولی این روزها استقبال از آن کمتر شده است. اما همچنان در بازار وجود دارد و ممکن است یکی از گزینه های شما باشد. چنانچه صورت گردی دارید این مدل می‌تواند شما را به شکل جذاب تری نمایان کند.

تیشرت بلند مردانه

این نوع از تیشرت ها در چند سال گذشته مد شده و در مدت کمی طرفداران زیادی پیدا کرده است. به طور کلی جنس این تیشرت ها نخی است و قادر هستند آسایش و آزادی عمل بیشتری را برای شما فراهم کنند. اما به کارگیری این تیپ مستلزم آن است که شما قوانین ست کردن آن ها را رعایت کنید و تیپ و فرم مناسب آن را انتخاب کنید.

و در پایان پولوشرت ها که شکل رسمی تری از تیشرت ها می باشند و برای یک مهمانی دوستانه و نیمه رسمی مناسب هستند. اگرچه  استفاده از تیشرت ها مناسب ‌ترین گزینه برای روزهای گرم سال است ، منتها توجه کنید که با یک انتخاب خوب ، خود را جذاب ترین فرد جمع نشان خواهید داد.

 

 

برای دیدن مطالب دیگر کلیک کنید:

صفحه وبلاگ

برای دنبال کردن ما در اینستاگرام هم لطفا کلیک کنید.

 

768 768 مدیریت

دیدگاهی بنویسید

محصولات بیمارستانی

روپوش پزشکی مردانه و زنانه

روپوش پرستاری مردانه و زنانه

روپوش پرسنلی مردانه و زنانه

ست بلوز شلوار بیمار

روپوش آزمایشگاهی اتاق عمل

گان جراحی

رول ملحفه

حوله یکبار مصرف

تجهیزات ایمنی

کفش کار

کفش اداری

کلاه ایمنی

دستکش

انواع ماسک

انواع عینک

گوشی

کلیه لوازم ایمنی مورد نیاز

تیشرت های فروشگاهی و خدماتی

تیشرت پنبه و پلی استر پنبه

تیشرت جودون

سوئیشرت

تیشرت یقه گرد – یقه 7 – یقه اسکی

تیشرت آستین بلند – آستین کوتاه – نیم آستین – بی آستین – تیشرت جیب دار

محصولات اداری

مانتو شلوار اداری بانوان

کت و شلوار سازمانی آقایان

یونیفرم مدارس

البسه نگهبانی و حراست

اورکت پرسنلی

یونیفرم نیروهای نظامی

محصولات تبلیغاتی

کاپشن تک

کاپشن شلوار

دوبنده

تیشرت

کلاه فلامنت

کلاه کتان

انواع حوله دست

سایر موارد

محصولات رستورانی – هتلی

البسه پرسنل رستورانی و کافی شاپ و هتلی(سنتی – مد روز)

البسه تیم خدماتی ، آشپزی

انواع پیشبند سرآشپز

آستین یکبار مصرف

انواع کلاه آشپزی

محصولات کارگری

کاپشن شلوار صنعتی با طرحهای متنوع

البسه آتش نشانی

روپوش کار مشاغل فنی راهداری

لباسکار سرهمی

اورکت صنعتی

جلیقه خبرنگاری و خدماتی

دوبنده

محصولات مهندسی

کاپشن شلوار مهندسی

کاپشن ضد آب عملیاتی

لباسکار یکسره مهندسین تاسیسات

جلیقه کتان مهندسی

اورکت مهندسی

دوبنده