پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا |کت شلوار مردانه

پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا

در این مطلب می خواهیم درباره پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا صحبت کنیم.

پوشاک اداری 

افراد باید بدانند که لباس های رسمی فقط مختص مهمانی ها نیست و هم چنین این که افراد شاغل باید لباس های مجلسی خود را با لباسی که با آن به محل کار می روند مجزا بدانند. بله ما در مورد افراد شاغل صحبت می کنیم. این مشکلی است که غالبا افراد شاغل با آن مواجه هستند. به همین دلیل افرادی که در شرکت های تجاری مشغول به کار هستند باید یک کت و شلوار مدرن بپوشند. این لباس ها مناسب برای اشخاصی است که کارهای دفتری انجام می دهند.

تولیدی پوشاک هایی که در زمینه ی لباس های زنان فعالیت می کنند بیشتر از تولیدی پوشاک هایی است که لباس های مردانه تولید می کنند. افرادی که در شرکت ها مشغول به کار هستند یا به اصطلاح کارهای اداری دارند باید لباس هایی را که از تولیدی پوشاک ها تهیه می کنند، لباسی باشد که آن ها را کاملا حرفه ای در کار و قابل احترام جلوه دهد. در نتیجه جهت سهل کردن فعالیت ها در این مطلب تعدادی از نکته های مهم در این زمینه را برای افرادی که در سازمان های گوناگون کار می کنند را بیان کرده ایم .

پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا

 

لباس های اساسی و با درجه ی کیفی بالا را برگزینید:

به عنوان فردی که در شرکت کار می کند باید به اندازه کافی باهوش باشید که هزینه های زیادی را نمی توانید به لباس خود اختصاص دهید اما با این وجود نباید کمدی که به لباس های اداری خود اختصاص داده اید را فراموش کنید.

بنابراین شاید هنگامی که به تولیدی پوشاک ها سر می زنید برای تهیه لباس اداری در ابتدا برای شما مشمول هزینه زیادی شود اما با نگاهی دقیق تر می توانید که لباس هایی هرچند گران تر اما با کیفیت تر را انتخاب کنید.

وقتی فرم های تجاری با کیفیت بالا را از تولیدی پوشاک های صاحب برند های معروف انتخاب می کنید می توانید سال ها و حتی بارها از آن ها استفاده کنید، بنابر این هزینه تهیه هر لباس را به طور قابل توجهی پایین می آورد.

هنگام خرید سعی کنید به جای خرید لباس های بسیار اما با کیفیت متوسط، لباس های کمتر با کیفیت بالا را انتخاب کنید. این نکته را در نظر بگیرید که همه ی لباس های تجاری خودتان را هماهنگ باکارخود واز تولیدکننده های پوشاک دارنده ی اعتبار و برند برگزینید.

هرآن چه را علاقه مند هستید برای پوشیدن انتخاب کنید اما باید با کار شما تناسب داشته باشد .

اگر در موردشیوه ی لباس پوشیدن با خودتان صداقت داشته باشید در زمینه ی شغلی برای شما بسیار مفیدتر خواهد بود.  پس برای طراحی لباس متناسب با سازمانی که درآن کار می کنید بهتر است یک خیاط ماهر انتخاب کنید و یا از تولیدکننده های پوشاکی لباستان را فراهم کنید که بتوانید مناسب ترین لباس را در سازمان خود بپوشید. در نهایت به این نتیجه می رسیم که افرادی که در اداره ها مشغول به کار هستند باید حرفه ای به نظر برسند.

 

پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا |کت شلوار مردانه

لباس فرم اداری

لباس فرم اداری  یک لباس مرسوم و شیک است که اکثرا در در سازمان ها و اداره ها و نهادهای شخصی و دولتی به کار می رود. فرم و لباس اداری در عین حال که اکثرا همچون لباس مختص کار ،کاربرد دارد اما اثر مهمی در فرم ظاهری شخص دارد و در صورتی که طبق معیارهای روز تعیین نشده باشد، به میزان زیادی شیک پوشی شخص را کم می کند.

در حال حاضر لباس فرم اداری براق با اینکه در سازمان ها زیادکاربرد دارد اما باید بگوییم که لباس فرم براق غیر رسمی می باشد .

در خرید یونیفرم باید دقت کنید که چه نوع لباسی برای شما مناسب تر است ، ممکن است که بسیاری از اشخاص فکر کنند که فقط کافیست که لباس فرم باشد ولی باید به این نکته توجه کرد که لباس فرم اداری در جایی استفاده می شود که نه تنها نشانه شخصیت شماست بلکه نشانه منزلت و شان شرکتی که در آن مشغول کار هستید.

لباس های فرم اداری که معمولا رنگ های تیره دارند و پارچه های آن ساده تر است مناسب تر است برای اداره ها ، بنابراین لباس های فرمی که رنگ های روشن دارندو یا براق و دارای طرح هستند، انتخاب مناسبی برای ادارات نیستند .

اشخاصی که کوتاه قد هستند و یا قد متوسطی دارند لازم است دقت کنند که لباس فرم اداری بلند برای آنها انتخاب مناسب تری است. افراد قدبلند هم بهتراست لباس فرم کوتاه بپوشند .

داشتن دکمه در لباس های فرم اداری در زیبایی و شکیل بودن آن موثر است.

پوشاک اداری با دوخت ایران دوکا |مانتو شلوار اداری فیونا

 

انتخاب لباس فرم ادارای :

  • در گزینش لباس فرم ادارایباید توجه کنید که لباس کاملا برای شما اندازه باشد، بزرگ یا کوچک بودن بیش از اندازه ی کت ، صورت ناپسندی از شما نشان  می دهد.
  • در گزینش لباس فرم اداریدقت کنیدکه اندازه آستین ها بلندتر از حد نباشد تا موجب ناراحتی نشود.
  • انتخاب رنگ در لباس فرم اداری خیلی اهمیت دارد ودر عین حال که این لباس ها در رنگهای متفاوتی تولید می شوند اما در خریدن آن ها باید توجه کرد که مطابق با شئونات شرکت باشد؛ گرچه در برخی شرکتها خودشان قوانین و رنگهای مخصوصی دارند که طبق آن باید مانتو فرم اداری انتخاب شود. اگر از رنگهای تیره برای لباس فرم اداری استفاده کنید دیرتر آلوده می شوند.
  • همچنین انتخاب جنس مناسب در مانتو و یونیفرم اداریباعث دیر چروک شدن و بادوام بودن آن می شود.

لباس فرم اداری علاوه بر زیبایی که نشان دهنده سلیقه شرکت و البته انتخاب شما می باشد، باید مناسب محافل رسمی و ارباب رجوع باشد، چرا که در هنگامی که مشتری وارد سازمان یا شرکت می شود قبل از هر صحبت یا خواسته ای چشمش به لباس فرم اداری شما می افتد، با وجود اینکه برخورد مهم است ولی نوع لباس فرم اداری خیلی اثر گذار است.

برای دیدن مطالب دیگر کلیک کنید:

صفحه وبلاگ

برای دنبال کردن ما در اینستاگرام هم لطفا کلیک کنید.

 

768 768 مدیریت

دیدگاهی بنویسید

محصولات بیمارستانی

روپوش پزشکی مردانه و زنانه

روپوش پرستاری مردانه و زنانه

روپوش پرسنلی مردانه و زنانه

ست بلوز شلوار بیمار

روپوش آزمایشگاهی اتاق عمل

گان جراحی

رول ملحفه

حوله یکبار مصرف

تجهیزات ایمنی

کفش کار

کفش اداری

کلاه ایمنی

دستکش

انواع ماسک

انواع عینک

گوشی

کلیه لوازم ایمنی مورد نیاز

تیشرت های فروشگاهی و خدماتی

تیشرت پنبه و پلی استر پنبه

تیشرت جودون

سوئیشرت

تیشرت یقه گرد – یقه 7 – یقه اسکی

تیشرت آستین بلند – آستین کوتاه – نیم آستین – بی آستین – تیشرت جیب دار

محصولات اداری

مانتو شلوار اداری بانوان

کت و شلوار سازمانی آقایان

یونیفرم مدارس

البسه نگهبانی و حراست

اورکت پرسنلی

یونیفرم نیروهای نظامی

محصولات تبلیغاتی

کاپشن تک

کاپشن شلوار

دوبنده

تیشرت

کلاه فلامنت

کلاه کتان

انواع حوله دست

سایر موارد

محصولات رستورانی – هتلی

البسه پرسنل رستورانی و کافی شاپ و هتلی(سنتی – مد روز)

البسه تیم خدماتی ، آشپزی

انواع پیشبند سرآشپز

آستین یکبار مصرف

انواع کلاه آشپزی

محصولات کارگری

کاپشن شلوار صنعتی با طرحهای متنوع

البسه آتش نشانی

روپوش کار مشاغل فنی راهداری

لباسکار سرهمی

اورکت صنعتی

جلیقه خبرنگاری و خدماتی

دوبنده

محصولات مهندسی

کاپشن شلوار مهندسی

کاپشن ضد آب عملیاتی

لباسکار یکسره مهندسین تاسیسات

جلیقه کتان مهندسی

اورکت مهندسی

دوبنده